PES 2013 Crack indir (Sorunsuz); http://goo.gl/GxFUP Program İndir | Oyun İndir

28 Mayıs 2013 Salı

Euro Truck Simulator Otogarlı Otobüs Yaması İndir

Sizler için oyun yamaları kategorimizdeki paylaşımlara en iyi yamaları derleyerek devam ediyorum.Bu yazımda da euro truck simulator oyuncuları için güzel bir yamayı sunacağım.Yamamız genellikle en çok aranılan yamalardan birisi olduğu için bende bu yazı ile sizlere yardımcı olmak istedim.Euro truck simulator otogarlı otobüs yaması oyunu daha eğlenceli hale getiren yamalardan bir tanesidir.

Bu yama ile birlikte oyuna otagar ve otobüsleri eklemiş olacağız.Ayrıca oyuna entegre edilen otobüsleri de sürebileceksiniz.Bu sayede tırların dışında otobüs şoförlüğü de yapabilme olanağına kavuşacaksınız.Ets oyunu için yapılan ve en beğenilen yamaların başında geldiğini de sizlere hatırlatalım.Euro truck simulator otogar yaması ve euro truck simulator otobüs yaması arayanlar bu yazımızın altında linkten yamayı indirebilirler.Yamanın kurulum işlemi oldukça basittir.Bütün yamalarımızda zaten hemen hemen aynı yöntemi kullanmaktayız.

Yamanın Kurulumu: .scs uzantılı dosyaları Belgelerim > Euro Truck Simulator > mod Klasörü içerisine atın hepsi bu kadar.

ETS Otogar+Otobüs Modu İndir : Tıkla İndir

Sosyal Ağlarda Paylaş:
Sayfa Linki:
Sitene Ekle:
Forum'da Paylaş:

TAMindirdik Hakkında
Full güncel program, serialkey, oyun, yazılım ve filmlerin paylaşıldığı blog sayfası.

''Euro Truck Simulator Otogarlı Otobüs Yaması İndir'' Bu yazı; 28 Mayıs 2013 Salı tarihinde kategorisinde yayınlanmış olup Gökhan Polat tarafından yayınlanmıştır. Ayrıca 2 yorumlu bir konudur.

2 yorum:

  1. Teşekkürler bu oyunun hastası olduğum için indiriyorum hemen.

    YanıtlaSil
  2. ya arkadaş bnim ekranda oyun mavi gösteriyo nedeb

    YanıtlaSil

Mailinize gelen linkten mail adresinizi onaylamayı unutmayınız!