PES 2013 Crack indir (Sorunsuz); http://goo.gl/GxFUP Program İndir | Oyun İndir

14 Mayıs 2013 Salı

Red Alert 2 tek link indir (200 MB)

Red Alert 2 oyununu bilmeyen yoktur sanırım. :) Eskiden olduğu gibi şimdilerde bile bağımlılık yapan bir strateji oyunudur. Strateji oyunlarının en iyisi seçilen Red Alert 2 oyununu, blogumuzdan tek link indirme fırsatı vereceğiz.

Oynadığım oyunlar içerisinde belki de en çok bağımlılık yapan modern strateji oyunlarından biri.

Command & Conquer: Red Alert 2, bir 2.5D Gerçek zamanlı strateji bilgisayar oyunudur. Westwood Studios tarafından Command & Conquer serisi devamı olarak 16 Eylül 2000'de piyasaya sürüldü. Oyunun bu serisinde Müttefikler (Allieds) ve Sovyetler (Soviets) eski serilere oranla daha yeni ünitelerle karşımıza çıktığını gördük. Red Alert hikâyesinin devamı olan oyunda multiplayer özellikleri de artırılmış olarak karşımıza çıkarılmış.

Command & Conquer: Red Alert 2 için bir genişletme sürümü de çıkarılmıştır (Yuri's Revenge). Oyunun hala müdavimleri mevcuttur ve oynanabirliği ile en çok tutulan oyunlardan biridir.

Oynanış

Red Alert 2 oyuncunun hem maden toplamak, üsler yapmak gibi ekonomik, hem de asker üretip oluşturulan orduyu kontrol etmek gibi askeri görevleri üstlendiği gerçek zamanlı strateji serisi nin bir parçasıdır.

Red Alert 2 kullanıcı arabirimi sayesinde oldukça övülen bir oyun oldu, zira zamanın oyunları Red Alert serisine oranla teknik açıdan çok geriydiler.

Red Alert 2'de savaşlar hava, kara ve deniz olmak üzere üçe ayrılmıştı. İki taraf da (Müttefik ve Sovyetler) hava, kara ve denizde savaşabilecek üniteler üretebiliyordu. Ayrıca Red Alert 2 oyuncusuna: Özgün üniteler sunuyordu. İki tarafın da kendine özgü üniteleri vardı ve bu üniteler kesinlikle birbirlerine benzemiyorlardı. Ayrıca, Command & Conquer'dakinin aksine, taraflar "güçlü ama yavaş ve pahalı" (GDI) ve "ucuz ve hızlı, fakat güçsüz"(NOD) olmak üzere ikiye ayrılmıyorlardı.

Minimum sistem gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows 95,98, NT 6.0, 2000, ve Millennium
CPU hızı: PII 266 ya da daha yüksek
Memory: 64 MB
Ekran Kartı: 2 MB, 16bit rengi destekleyebilen
CD-ROM Hızı: 4X ya da daha hızlı
Ses kartı: Direct Sound destekleyen ses kartı

Red Alert 2

Red Alert 2'nin multimedya galerisi

Sosyal Ağlarda Paylaş:
Sayfa Linki:
Sitene Ekle:
Forum'da Paylaş:

TAMindirdik Hakkında
Full güncel program, serialkey, oyun, yazılım ve filmlerin paylaşıldığı blog sayfası.

''Red Alert 2 tek link indir (200 MB)'' Bu yazı; 14 Mayıs 2013 Salı tarihinde kategorisinde yayınlanmış olup Gökhan Polat tarafından yayınlanmıştır. Ayrıca 7 yorumlu bir konudur.

7 yorum:

 1. oyuna girmiyor direk atiyor sorun var

  YanıtlaSil
 2. oyunu yükledim rardan çıkardıktan sonra oyuna tıklıyorum başarısız başlandı hatası veriyior.FATAL hatasıda denebilir

  YanıtlaSil
 3. çok güzel windows 7 kullananlar setup dosyasını sağ tıklayın uyumlulukgiderin deyin ondan sonra önerilen ayarlar deyip açın iişte bu kadar kolay ;D

  YanıtlaSil
 4. rar dosyasını cıkardıktan sonrası bos herhangı bır sey cıkmıyor nasıl bir sorun var?

  YanıtlaSil

Mailinize gelen linkten mail adresinizi onaylamayı unutmayınız!